Witaj w Świecie Erimy!


Tutaj znajdziesz najnowsze oferty promocyjne na nasze produkty. Kliknij na poniższe kafelki, aby pobrać szczegóły ofert w formacie PDF.

Dlaczego Erima?

100% TEAMSPORTS

Jesteśmy specjalistami w wyposażaniu drużyn i całych klubów w odzież i akcesoria sportowe. Bez względu na to, czy chodzi o piłkę nożną, piłkę ręczną, siatkówkę, tenis, lekkoatletykę, bieganie, gimnastykę, futbol amerykański, tenis stołowy, korfball, pétanque czy jakikolwiek inny sport drużynowy - mamy to, czego potrzebujesz.

Szybka Dostawa

W naszym centralnym magazynie stale posiadamy ponad 3,5 miliona produktów, gotowych do natychmiastowej wysyłki, także przy zamówieniach dużych ilości. Dzięki temu możesz być pewien, że twoje zamówienie dotrze na czas.

Kompleksowy System Rozmiarów

Oferujemy szeroką gamę rozmiarów: dla dzieci (104 - 164), dla kobiet (32 - 48) i dla mężczyzn (S - 4XL). Dzięki zasadzie mix-&-match możesz również łączyć różne rozmiary i modele, aby znaleźć idealne dopasowanie.

Wysoka Jakość

Nasze produkty charakteryzują się wysoką odpornością na zużycie i długą trwałością. Co rozumiemy przez jakość premium? Przeczytaj więcej na ten temat na pierwszych stronach naszego katalogu.
Jesteś zaintersowany ofertą?

Skontaktuj się z nami:

Napisz pod adres: anna.maslyk@sportteam.com.pl
Lub zadzwoń: 012 415 77 62

© SolEx B2B