O nas

 

Sport Team jest rodzinną firmą powstałą w 1991 roku w Krakowie. Nazwa firmy jest odzwierciedleniem jej misji i wartości. Kochamy i uprawiamy SPORT, znamy się na nim, kibicujemy wszystkim ważnym wydarzeniom sportowym. Wierzymy, że działanie w zgranym zespole – TEAM-ie przynosi dobre rezultaty, buduje pozytywne relacje, pomaga znaleźć właściwą drogę w życiu zawodowym i prywatnym.

Mamy  zaszczyt współpracować z wybitnymi sportowcami, ikonami polskiego sportu, najlepszymi trenerami w Polsce po 1989 roku. To nasza duma i zobowiązanie. Wspieramy związki sportowe i kluby, imprezy masowe i anonimowych entuzjastów, którzy uprawiają sport nie dla sławy i zaszczytów, ale dla spełniania własnych ambicji i pokonywania barier.

Dystrybucja i  produkcja to nasze biznesowe priorytety. Obdarzyły nas zaufaniem i powierzyły nam dystrybucję w Polsce światowe i europejskie marki. W naszej fabryce w Krakowie produkujemy czapki pod szyldem naszej własnej marki i dla wielkich  międzynarodowych koncernów.

Jesteśmy gotowi, żeby stawiać czoła nowym wyzwaniom oraz zapewniać naszym Klientom najlepszy serwis, bo to dzięki Nim możemy rozwijać i kontynuować nasze pasje.

Nasz Team