Dystrybucja

 

 

Sport Team to  firma zajmująca się dystrybucją odzieży sportowej wysokiej jakości, spełniającej oczekiwania wymagających Klientów, zapewniającej użytkownikom pełen komfort i zadowolenie podczas uprawiania aktywności fizycznej. Mając na uwadze zróżnicowanie potrzeb rynku, proponujemy naszym Odbiorcom, Partnerom handlowym, bardzo zróżnicowaną paletę asortymentu i cen.

Dzięki tej polityce, jesteśmy w stanie spełniać oczekiwania sieci sklepów sportowych, sklepów specjalistycznych, sklepów ogólno sportowych i internetowych.

 

Nasze marki, które dystrybuujemy w Polsce to:

Szwedzka marka o światowym zasięgu, powstała 1977 roku. Funkcjonalna odzież treningowa i startowa, korzystają z niej najlepsi w wielu różnych dyscyplinach sportu.

Niemiecka marka specjalizująca się w odzieży do narciarskiej  (ubiera min reprezentację Austrii na narciarstwie alpejskim) i outdoorowej.

Szwedzka marka, w kolekcji odzież narciarska  i outdoorowa w bardzo przystępnych cenach.

Czapki narciarskie, polska marka powstała w inspiracji dzikiej przyrody Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie. Wspaniałe wzornictwo i przystępne ceny.

Współpraca

Mamy duże doświadczenie w projektowaniu i realizowaniu zamówień „na życzenie”, to znaczy dla firm i korporacji produkujemy u naszych azjatyckich producentów odzież firmową, według naszych lub powierzonych projektów. Mamy wiele bardzo zrealizowanych, udanych projektów dla uznanych marek z wielu różnych branż (banków, firm farmaceutycznych, budowlanych etc.)

Rozwijamy sieć naszej sprzedaży na terenie całej Polski i chętnie podejmujemy współpracę z nowymi Partnerami. Jesteśmy elastyczni i gotowi do szukania najlepszych rozwiązań dla naszych Odbiorców. Szanujemy długoletnie relacje biznesowe, wiarygodność i dotrzymywanie zobowiązań.

Sport Team sp. z o.o.
ul. Albatrosów 10
30-716 KRAKÓW
e-mail : biuro@sportteam.com.pl
tel : 012 415 77 62, 012 272 22 65
fax : 12 415 70 01